Stresi nuk kursen ta lëvdoj Noizy-n

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 13 Korrik, 2022 12:58

Stresi nuk kursen ta lëvdoj Noizy-n

Noizy dhe Stresi kanë treguar se i kanë lënë prej kohësh diss-et dhe armiqësinë, megjithatë, ata na surprizojnë çdo ditë e më shumë me deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.

Ata kanë treguar shumë herë mbështetjen për njëri-tjetrin ndërsa fansat mezi po presin një duet.

Së fundmi, ka qenë Stresi ai i cili ka publikuar një foto të vjetër të reperit teksa ka shkruar: “Në krahasim me atëherë s’ka lidhje fare.

Tani është super super çun”, shkruan Stresi. Kujtojmë që ky i fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas përplasjes me BMT.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 13 Korrik, 2022 12:58
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.