“Striiing” projekti më i ri i Don ProbleMC

“Striiing” projekti më i ri i Don ProbleMC

Gjithnjë e më tepër artistët tetovarë janë duke lënë gjurmë në skenën e muzikës Hip-Hop, këtë e dëshmon edhe projekti më i ri i reperit tetovarë “Don ProbleMC”

Reperi nga Tetova Driton Iljazi i njohur si “Don ProbleMC” sapo ka lansuar edhe projektin e tij më të ri.

Doni njihet si njëri nga reperët më të mirë edhe pse shumica ende nuk e kanë vlersuar këtë super talent deri më tani.

Duket se koha e tij po vjen shumë shpejt dhe se as respekti për të nuk po mungon , çdo ditë e më shumë po vlersohet talenti i tij në muzikë dhe përkrahja sa vjen e shtohet si nga adhuruesit e muzikes Hip-Hop, ashtu edhe nga artistët tjerë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Prill, 2018 13:33

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.