Sugarevski i LSDM-së dorëhiqet nga të gjitha funksionet partiake

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 10:02

Sugarevski i LSDM-së dorëhiqet nga të gjitha funksionet partiake

“Në shenjë të përgjegjësisë morale dhe dështimit në zgjedhjet lokale, si në nivel lokal ashtu edhe në atë qendror, jap dorëheqje nga funksioni Kryetar dhe anëtar i Këshillit mbikëqyrës të LSDM-së”, kështu ka shkruar në profilin e tij në Facebook, Goran Sugarevski, i cili njëherit ishte edhe kandidat nga radhët e LSDM-së për kryetar të Komunës së Prilepit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 10:02

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...