Sulm fizik në oborin e shkollës në Tenovë

Sulm fizik në oborin e shkollës në Tenovë

Dje rreth 16 e 10 minuta, 38-vjeçari A.I. nga fshati Tenovë e Tetovës, ka denoncuar se disa minuta më herët, në oborin e shkollës 46-vjeçari D.D. nga i njëjti fshat e ka sulmuar fizikisht, njofton Gostivari Sot 

Merren masat për zbardhjen e plotë të rastit dhe kundër personit D.D. do të pasojë parashtresë
adekuate. Gostivari Sot 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 12:04

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.