Sulmohet fizikisht kolumnisti Agim Jonuz

Sulmohet fizikisht kolumnisti Agim Jonuz

Mësohet nga dëshmitarët okularë të ngjarjes që sonte, rreth orës 19:30 para poliklinikës në Cair, është sulmua fizikisht kolumnisti dhe analisti Agim Jonuz.

Arsyet e sulmit, tani për tani, nuk janë të njohura për ne, por Agim Jonuz shkruan kolumna në portalin Vecer dhe është kritik për qeverinë aktuale.

Sipas dëshmitarëve okularë, Agim Jonuz u mbrojt nga sulmuesit, kështu që njëri prej tyre u neutralizua nga ai dhe tjetri pastaj u largua nga vendngjarja, megjithatë thuhet se rasti nuk është paraqitur në MPB. (koha.mk)

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Korrik, 2020 23:07

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.