Sulmohet në Tetovë babai dhe djali i tij i mitur

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Gusht, 2022 12:06

Sulmohet në Tetovë babai dhe djali i tij i mitur

Dje (16-gusht) në ora 20:20, personi P.A. (35) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:15 në lagjen ,,Kolltuk“ të Tetovës afër objektit fetar është sulmuar fizikisht ai bashkë me djalin e tij të mitur, nga personi Z.Gj. (45), i cili pak më vonë është thirrur në Stacionin Policor Tetovë. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 17 Gusht, 2022 12:06
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.