Super-veturat që do lansohen në muajin mars

Super-veturat që do lansohen në muajin mars

Eventi i makinave në Gjenevë do fillojë më 3 mars, në të cilën do lansohen një shumllojshmëri makinash.

Në të pritet të shfaqen makina, vlera e të cilave do arrijë deri në një milion euro, shkruan Car Buzz.

Kjo është lista e plotë e makinave që do lansohen në këtë eveniment të makinave:

Volkswagen Golf GTI dhe Tigan

Mercedes E-Class

Bentley Mulliner Bacalar

Porsche 911 Turbo

Polestar 

McLaren Mystery

Fiat 500 elektrik

Audi A3

Bugatti Chiron 

Aston Martin Vantage Roadster

Pagani Huayra Imola

BMW 4 Series (& BMW i4)

Toyota Mystery Crossover

Kia Sorento

Koenigsegg (mister)

Rimac C_Two

Czinger 21C

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 25 Shkurt, 2020 22:58

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.