Back to homepage

Etiketë "Аеродром"

Жена натепала вработена во маркет во Аеродром

Жена натепала вработена во маркет во Аеродром

На 13.12.2021 во 20.17 часот во СВР Скопје, Д.Ц.(26) од Кратово пријавил дека околу 19.00 часот во маркет на подрачје на Аеродром вработената А.Р.(18) од Скопје била физички нападната од едно женско лице, информираат од МВР.

Read Full Article