Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Бојан Маричиќ"

Османи и Маричиќ во работна посета на Париз

Османи и Маричиќ во работна посета на Париз

 Вицепремиерот за европски прашања Бојан Маричиќ и министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска ќе престојуваат во работна посета на Париз. Како што информира МНР, Османи и Маричиќ ќе остварат средби со државниот секретар за европски прашања во француското Министерството

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare