Back to homepage

Etiketë "#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно"

Елмас: Ќе биде тежок натпревар, но јас верувам во моите соиграчи шансите се 50-50

Елмас: Ќе биде тежок натпревар, но јас верувам во моите соиграчи шансите се 50-50

Денес македонската спортска јавност дише заедно со нашата фудбалска репрезентација. Момците од зелениот терен вечерва ќе се обидат да ја совладаат Италија и да се доближат уште еден чекор поблиску до „незамисливото“ – пласман на Светско првенство. Видеолотарија Касинос Австрија

Read Full Article