Back to homepage

Etiketë "Ливада"

Приведен жител на село Ливада, го нарушил јавниот ред и мир во Дебар

Приведен жител на село Ливада, го нарушил јавниот ред и мир во Дебар

Против жител на струшкото село Ливада, дебарското одделение за внатрешни работи ќе поднесе соодветна пријава поради нарушување на јавниот ред и мир. -Вчера во ОВР- Дебар, приведен е С.А.(23) од струшкото село Ливада кој, претходно, на улицата „Братство Единство“ во

Read Full Article