Back to homepage

Etiketë "Семејно Насолство"

21-годишник од Охрид претепал членови на семејството

21-годишник од Охрид претепал членови на семејството

Двесет и едногодишниот охриѓанец е приведен, откако нападнал членови на семејството, информираа од министерството за внатрешни работи. Според полицијата,  во 21.50 часот, во СВР Охрид е приведен Ф.П.(21) од Охрид, кој претходно, во семејниот дом физички нападнал членови на семејството. При

Read Full Article