Back to homepage

Tag "Abduladi Vejseli"

20 vite BDI, ish kreu i PPD: Meqenëse çdoherë i ka fituar zgjedhjet, atëherë BDI ka qenë në rrugë të mbarë

20 vite BDI, ish kreu i PPD: Meqenëse çdoherë i ka fituar zgjedhjet, atëherë BDI ka qenë në rrugë të mbarë

Kreatorët e mendimit publik, përfshi analistët politik, gazetarët dhe politikanë e ish politikanë, japin vlerësimet e tyre për funksionimi dhe krijimin e politikave nga ana e Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI, në vigjilje të 20 vjetorit të themelimit, transmeton

Read Full Article