Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Abdulla Osmani"

Tetova voton, Osmani: Dilni votoni sa më masovikisht

Tetova voton, Osmani: Dilni votoni sa më masovikisht

Kandidati për kryesues këshilli nga Aleanca për Shqiptarët Abdulla Osmani ka bërë thirrje që të dalin sa më masovikisht të votojnë tetovarët pasi vendosin për të ardhmen e qytetit dhe rinisë, raporton TS. “Urojë që kjo ditë të kalojë në

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare