Back to homepage

Etiketë "Adas Shabani"

Lamtumirë Adas, lamtumirë Elfat!

Lamtumirë Adas, lamtumirë Elfat! Updated

Dobërdolli dhe Debreshi këtë të diel janë tronditur nga lajmet për ndarje nga jeta të Adas Shabanit dhe Elfat Nezirit. Dobërdolli ia dha lamtumirën e fundit të riut Adas Shabani nga ky fshat, i cili të shtunën në mbrëmje humbi

Read Full Article
Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit!

Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit! Updated

Sot në moshë të re ka ndërruar jetë i riu nga Dobërdolli i Gostivarit, Adas Shabani nga Dobërdolli i Gostivarit. Shkak i ndarjes nga jeta është bë një aksident trafiku. I ndjeri ka drejtuar një motor në momentet e aksidentit

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...