Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Adrien Rabiot"

Rabiot: Me Anglinë vuajtëm shumë

Rabiot: Me Anglinë vuajtëm shumë

Franca arriti të triumfonte mbrëmjen e djeshme, ndaj Anglisë, pas një përballje jashtëzakonisht të vështirë për “gjelat”. Pas kësaj fitoreje mesfushori francez, Adrien Rabiot ka folur për mediat franceze, ku komentoi fitoren e arrirë, por dhe kundërshtarin e rradhës që

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare