Back to homepage

Etiketë "Adrola Dushi"

Adrola Dushi “ngrit” temperaturat nga bregdeti jugor

Adrola Dushi “ngrit” temperaturat nga bregdeti jugor Updated

Modelja Adrola Dushi po shijon rrezet e diellit dhe plazhet e kristalta në jugun e Shqipërisë. Në një foto ku tregon linjat trupore, për të cilat është vlerësuar gjithnjë, teksa bën një dush të ftohtë buzë detit, modelja shkruan: “Mendja

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...