Back to homepage

Tag "Agim Jonuzi"

Analisti Jonuzi: Maqedonasit vitin 2001 do ta kujtojnë derisa të ekziston bota | VIDEO

Analisti Jonuzi: Maqedonasit vitin 2001 do ta kujtojnë derisa të ekziston bota | VIDEO

Në emisionin “Në qendër” [Во Центар] të gazetarit Vasko Eftov i pranishëm ishte analisti politik, Agim Jonuzi. E pjesa më e madhe e emisionit iu dedikua BDI, Ali Ahmetit dhe UÇK-së. Debati i ashpër mes Jonuzit dhe Eftovit u zhvillua

Read Full Article