Back to homepage

Etiketë "Ajax"

Momenti kur tifozi i “vjedh” fanellën Anthonyt bëhet virale

Momenti kur tifozi i “vjedh” fanellën Anthonyt bëhet virale

Ajaxi fitoi derbin kundër Feyenoordit ditën e sotme me rezultatin 3-2 dhe “heroi” i këtij takimi ishte padyshim edhe Anthony, i cili shënoi edhe golin e fitores për skuadrën e tij. Në “Johan Cruijff Arena” përveç festimit që lojtari brazilian

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...