Back to homepage

Etiketë "Aksion antidrogë"

Droga, arrestohen 12 persona në Shkup

Droga, arrestohen 12 persona në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në mesnatë policia e rajonit të Shkupit ka kryer kontrolle në disa lokale, ku janë gjetur substanca narkotike, me çka janë arrestuar 12 persona. “Përkatësisht, tek M. J. (24) nga Prilepi, A.S. (23)

Read Full Article
Aksion kundër drogës në Shkup! Në mesin e të arrestuarve shtetas të Kosovës dhe Shqipërisë

Aksion kundër drogës në Shkup! Në mesin e të arrestuarve shtetas të Kosovës dhe Shqipërisë Updated

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 10 persona për trafikim të substancave narkotike, përcjell TV21. Policia ka sekuestruar 40 kilogram marihuanë në vlerë prej 200 mijë eurove. Në mesin e të arrestuarve ka

Read Full Article