Back to homepage

Etiketë "Al-Nassr"

Çfarë po ndodh me tifozët e Al-Nassr, shihen duke shqyer fanellën e Ronaldos

Çfarë po ndodh me tifozët e Al-Nassr, shihen duke shqyer fanellën e Ronaldos

Cristiano Ronaldo ende nuk ka shënuar golin e tij të parë zyrtar dhe zhgënjimi po rritet, teksa Al-Nassr u eliminua në mesjavë nga Superkupa e Arabisë Saudite. Duket se disa tifozë janë të zhgënjyer me atë që po ndodh me

Read Full Article