Back to homepage

Etiketë "Aleksandar Petliçkovski"

Petliçkovski: Për momentin nuk ka nevojë për masa kufizuese

Petliçkovski: Për momentin nuk ka nevojë për masa kufizuese

Me situatën aktuale të Kovid-19 nuk ka nevojë për masa të reja kufizuese, rekomandimet e fundit për mbajtjen e detyrueshme të maskave në spitale, barnatore, transport publik dhe shtëpi të të moshuarve janë të mjaftueshme për momentin, deklaroi kryetari i

Read Full Article
Aleksandar Petliçkovski zgjidhet kryetar i KSI-së

Aleksandar Petliçkovski zgjidhet kryetar i KSI-së

Burime të TV21 brenda autoriteteve shëndetësore informojnë se në mbledhjen e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive është zgjedhur kreu i ri i këtij institucioni. TV21 mëson se kryetar i ri i KSI-së do të jetë Aleksandar Petliçkovski. Ai aktualisht

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...