Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Aleksandar Vuçiq"

Versioni i Vuçiqit për darkën në Berlin

Versioni i Vuçiqit për darkën në Berlin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka folur mbrëmë rreth dy orë në një konferencë për media rreth zhvillimeve në vendin e tij. Në disa raste ai iu është referuar dialogut me Kosovën dhe takimit të Berlinit që u ndërmjetësua nga

Read Full Article
Vuçiq pas fitores: Serbia vazhdon rrugën europiane pa u prishur me aleatët tradicionalë

Vuçiq pas fitores: Serbia vazhdon rrugën europiane pa u prishur me aleatët tradicionalë

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, i cili triumfoi në zgjedhjet e 3 prillit në Serbi, si kandidat për shef të shtetit dhe në zgjedhjet parlamentare, në reagimin e parë mbrëmë, nuk ka sinjalizuar ndryshime në politikën e jashtme të shtetit

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare