Back to homepage

Etiketë "Aleksandër Vuçiç"

Vuçiç: “Kurti dhe e vërteta janë kontradiktore – Britania po armatos Kosovën”

Vuçiç: “Kurti dhe e vërteta janë kontradiktore – Britania po armatos Kosovën”

Sa për deklaratën e Albin Kurtit, po ua them një gjë. Kurti dhe e vërteta janë contradictio in adjecto (kontradiktë në terma)”, tha Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç në Pink Tv, pyetur për deklarimet e Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit,

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...