Back to homepage

Etiketë "Aleksandër Vuçiq"

Vuçiq mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, diskutohet për mbajtjen e zgjedhjeve në Kosovë

Vuçiq mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, diskutohet për mbajtjen e zgjedhjeve në Kosovë

Presidenti serb Aleksandër Vuçiq ka thirrur për sot në ora 12:00 senacën e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në këtë seancë ndër të tjerash do të diskutohet edhe për mundësinë e mbajtjes se zgjedhjeve të 3 prillit edhe në territorin e

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...