Back to homepage

Etiketë "Alex Telles"

 Alex Telles kalon te Sevilla në formë huazimi

 Alex Telles kalon te Sevilla në formë huazimi

Sevilla ka nënshkruar me mbrojtësin e Manchester United, Alex Telles. Ekipi spanjoll ka bërë zyrtare lëvizjen ditën e sotme, ku njofton se marrëveshja është arritur në formë huazimi. Lojtari do të jetë  nën urdhërat e Lopeteguit për një sezon.

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...