Back to homepage

Etiketë "Alexander Tyulakov"

Gjendet i vrarë kryemenaxheri i thesarit të Gazprom në Rusi

Gjendet i vrarë kryemenaxheri i thesarit të Gazprom në Rusi

Kryemenaxheri i Thesarit të Gazprom, Alexander Tyulakov, 61 vjeç u gjet i vdekur në shtëpinë e tij  pranë Shën Petersburgut. Ai ishte  Zëvendës Drejtor i Përgjithshëm i Qendrës së Unifikuar të Zgjidhjeve për Sigurinë e Korporatave të Gazprom, raportoi  47news.

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...