Back to homepage

Etiketë "Alpha&Omega"

Shkëlqen Tayna, paralajmëron diçka të re për fansat!

Shkëlqen Tayna, paralajmëron diçka të re për fansat! Updated

View this post on Instagram A post shared by Tayna (@tayna) Këngëtarja Tayna përmes një postimi në Instagram, po paralajmëron këngën me Marinin. Kënga e re e dy këngëtarëve titullohet Alpha&Omega, por këngëtarja nuk jep detale se kur pritet të

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...