Back to homepage

Etiketë "Alvaro Morata"

Juventus nis bisedimet me Atletico Madridin, gati oferta për rikthimin e Moratas në Serie A

Juventus nis bisedimet me Atletico Madridin, gati oferta për rikthimin e Moratas në Serie A

Alvaro Morata është rikthyer te Atletico Madrid pas dy viteve të kaluara si i huazuar te Juventusi. Gjiganti italian e kishte mundësinë e blerjes së spanjollit për 40 milionë euro, por nuk e shfrytëzoi atë dhe Morata u rikthye në

Read Full Article