Back to homepage

Etiketë "Alvero Morata"

“Sulmuesi kushton shumë”, drejtuesit e Juves nuk i plotësojnë dëshirën Allegrit

“Sulmuesi kushton shumë”, drejtuesit e Juves nuk i plotësojnë dëshirën Allegrit

Max Allegri vazhdon të jetë i fiksuar pas Alvaro Moratës, edhe pse sulmuesi spanjoll nuk është më futbollisti i disa viteve më parë. Trajneri i Juventusit u ka kërkuar drejtuesve t’i rikthejnë spanjollin në skuadër, të cilin e vlerëson shumë.

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...