Back to homepage

Etiketë "Ambasada e Kosovës"

Lideri i BDI, Ali Ahmeti takoi ambasadorin e ri të Kosovës, Florian Qehaja

Lideri i BDI, Ali Ahmeti takoi ambasadorin e ri të Kosovës, Florian Qehaja

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në Reçicë të Vogël, ambasadorin e ri të Republikës së Kosovës në Shkup, z. Florian Qehaja, transmeton Flaka. Kryetari Ahmeti me këtë rast uroi për emërimin ambasador të z.

Read Full Article

09
Dhj
Pas relativizimit të zërave se Aleanca për Shqiptarët do të bëhet pjesë e qeverisë si...
09
Dhj
Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër Korrupsionit, AlternAtivA edhe një herë e riafirmon përcaktimin e...
09
Dhj
Arben Taravari, u.d. Kryetar i ASH-së Përshëndes deklaratat e forta dhe hapat vendimtare të ndërmarra...
09
Dhj
Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër Korrupsionit – 9 Dhjetori, zëvendësja e kryetarit të Qeverisë...