Back to homepage

Etiketë "Ana Gjini"

Ndarje aspak paqësore, Ana thumbon Brunon

Ndarje aspak paqësore, Ana thumbon Brunon

Ana Gjini dhe Bruno Shemsho janë nga dyshet që dolën çift nga “Për’puthen” por që si të gjithë të tjerët as kta nuk ia dolën me sukses jashtë programit duke u ndarë pas pak kohësh.  Por ndarja e tyre duket

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...