Back to homepage

Tag "Anisa Markarian"

U rikthye pas 30 vitesh në Shqipëri, aktorja rrëfen pengun më të madh

U rikthye pas 30 vitesh në Shqipëri, aktorja rrëfen pengun më të madh

Anisa Markarian, aktorja shqiptare, “braktisi” ekranin dhe vendin për 30 vite, për t’iu përkushtuar profesionit të zemrës, mjekësisë në Francë. Profesioni i vertete i Anisas eshte mjeke. Ajo eshte nje aktore jo vetem simpatike por edhe me talent ndonese nuk

Read Full Article