Back to homepage

Etiketë "Anthonyt"

Momenti kur tifozi i “vjedh” fanellën Anthonyt bëhet virale

Momenti kur tifozi i “vjedh” fanellën Anthonyt bëhet virale

Ajaxi fitoi derbin kundër Feyenoordit ditën e sotme me rezultatin 3-2 dhe “heroi” i këtij takimi ishte padyshim edhe Anthony, i cili shënoi edhe golin e fitores për skuadrën e tij. Në “Johan Cruijff Arena” përveç festimit që lojtari brazilian

Read Full Article

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...