Back to homepage

Etiketë "Antonio Guterres"

Guterres në Moskë, ky është qëllimi i takimit me Putin

Guterres në Moskë, ky është qëllimi i takimit me Putin

Dy muaj pas nisjes së luftës së Rusisë në Ukrainë, në Moskë mbërriti Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, në përpjekjen e radhës të diplomacisë ndërkombëtare për ta bërë presidentin rus Vladimir Putin të ulet e të

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...