Back to homepage

Etiketë "Arben Çejku"

Ish ambasadori shqiptar: Ali Ahmeti është kryediplomati më i mirë në RMV

Ish ambasadori shqiptar: Ali Ahmeti është kryediplomati më i mirë në RMV Updated

Ish ambasadori, Arben Çejku në ditën e tretë të shkollës për lider të rinjë, “Peace Forum Dialogue”, duke folur për figurën e një lideri, morri shembull kreun e Bashkimit Demokratik për Integrim për të cilin tha se nuk është një

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...