Back to homepage

Etiketë "Arbër Ademi"

Heqja e badenterit dhe balanserit nga Kushtetuta Prononcohet Ademi

Heqja e badenterit dhe balanserit nga Kushtetuta Prononcohet Ademi

Heqja e badenterit dhe balanserit nga Kushtetuta, cili është qëndrimi i BDI që u shpalos sot nga deputeti dhe ndihmës zëdhënësi i kësaj partie, Arbër Ademi. Për këtë dhe qëndrime të tjera të akutalitetit politik në vend, ju ftojmë të

Read Full Article
Zëdhënës i BDI mbetet Bujar Osmani, ndihmës i tij, Arbër Ademi

Zëdhënës i BDI mbetet Bujar Osmani, ndihmës i tij, Arbër Ademi Updated

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në një deklaratë për media tregoi emërimet e reja të  drejtuesve të sekretariateve të partisë. Siç raportuam paraprakisht, për shef kabineti është riemëruar Artan Grubi, Këshilltar për shëndetësi, Ilir Hasani, zëdhënës Bujar Osmani, zëvëndës i

Read Full Article
“Hiqet “20%”, vendosen termet “gjuha shqipe” dhe “populli shqiptar”, thotë Ademi

“Hiqet “20%”, vendosen termet “gjuha shqipe” dhe “populli shqiptar”, thotë Ademi Updated

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Arbër Ademi, njëherit edhe shef i grupit parlamentarë në një prononcim për indeks.mk ka folur rreth heqjes së termit të “20%”-shit dhe ka komentuar edhe kërkesën e kreut të opozitës Maqedonase Hristian Mickoski për heqjen e

Read Full Article
Ja si u festua në Kumanovë zgjedhja e Arbër Ademit për nënkryetar të BDI

Ja si u festua në Kumanovë zgjedhja e Arbër Ademit për nënkryetar të BDI

Ja si u festua në Kumanovë zgjedhja e Arbër Ademit për nënkryetar të BDI. Video https://fb.watch/gaT86lycdW/

Read Full Article
Ademi: Ne si shqitarë kemi qenë viktimë ku na është mohuar identiteti | VIDEO

Ademi: Ne si shqitarë kemi qenë viktimë ku na është mohuar identiteti | VIDEO Updated

Deputeti nga rradhët e BDI-së Arbër Ademi në konferencën e sotme për media deklaroi se kjo është alëternativa më e mirë e ofruar deri tani për RMV. Duke folur për identitetin maqedonas, një droje e nxitur nga opozita maqedonase, Ademi

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...