Back to homepage

Etiketë "Arbëreshë Ibrahimit"

Përdhunimin e vajzës 11 vjeçare, Arbëreshë Ibrahimit: Normal që do të përdhunojnë, sepse?

Përdhunimin e vajzës 11 vjeçare, Arbëreshë Ibrahimit: Normal që do të përdhunojnë, sepse?

Shkruan Arbëreshë Ibrahimit – doktorante e arkitekturës, në lidhje me përdhunimin e vajzës 11 vjeçare nga Kosova Normal që do të përdhunojnë, sepse shtatë ditë festoni me tupanë e të shtëna kur djalin/nipin e bëni synet. Gëzim e postim i

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...