Back to homepage

Etiketë "Argjentina"

Lajm i keq për Argjentinën, dëtmohet ylli kombëtares dhe Kupa e Botës duket e pamundur

Lajm i keq për Argjentinën, dëtmohet ylli kombëtares dhe Kupa e Botës duket e pamundur

Argjentina me shumë mundësi do të bëjë pa Dybala në Kupën e Botës e cila do të luhet në Katar. Ai u dëmtua ditën e djeshme në ndeshjen Roma-Leçe, ku mendohet se shkalla e dëmtimit është e lartë dhe do

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...