Back to homepage

Etiketë "Arrestime"

Pollog, Policia arreston tetë persona në katër raste të ndara

Pollog, Policia arreston tetë persona në katër raste të ndara

Dje rreth orës 16:25 në Palçishtë të Epërm të Tetovës, zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë kanë privuar nga liria personat L.A.(31), P.M. (31) dhe 20-vjeçaren Nj.J. nga Përshevca e Tetovës. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në automjetin “Shkoda

Read Full Article
Arrestohet 25-vjeçari nga Tetova. Ja shkaku!

Arrestohet 25-vjeçari nga Tetova. Ja shkaku!

Dje (27-janar) rreth orës 11:00, zyrtarët policorë të SPB- Tetovë kanë privuar nga liria 25-vjeçarin B.B. nga Tetova, në shtëpinë e të cilit gjatë bastisjes të kryer me urdhër të gjykatës janë gjetur marijuanë dhe një fishek për armë gjahu.

Read Full Article