Back to homepage

Etiketë "Arsenal"

Haaland debuton me gol ndaj Bayern, Arsenal “shkatërron” Chelsea-n

Haaland debuton me gol ndaj Bayern, Arsenal “shkatërron” Chelsea-n

Manchester City tregon se do të jetë një pretendent i fortë në Evropë me ardhjen e Haaland. Sitizens triumfuan minimalisht 1-0 ndaj Bayern Munich në miqësoren e luajtur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Qytetarëve” u ka mjaftuar Erling Haaland,

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...