Back to homepage

Etiketë "Arseni Jovkov"

Shkup, në Shkollën e Mesme “Arseni Jovkov”, për herë të parë do të emërohet drejtor shqiptar

Shkup, në Shkollën e Mesme “Arseni Jovkov”, për herë të parë do të emërohet drejtor shqiptar

Në Shkollën e Mesme Ekonomike të Qytetit të Shkupit, Arseni Jovkov për herë të parë do të emërohet drejtor shqiptar. Alsat jo-zyrtarisht mëson se emërimi i Nazmi Ramanit për drejtor të shkollës në fjalë vjen si rezultat i marrëveshjes së

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...