Back to homepage

Etiketë "Arsim Zekolli"

Zekolli: Opozita shqiptare duhet të reagojë kundër Mickoskit!

Zekolli: Opozita shqiptare duhet të reagojë kundër Mickoskit!

sh diplomati dhe analisti politik, Arsim Zekolli ka komentuar sjelljen dhe deklaratat e fundit të kreut të VMRO-së Mickoski, duke bërë thirrje që opozita shqiptare të reagojë kundër veprimeve dhe deklarimeve të Mickoskit. Opozita nuk guxon të kalon në heshtje,

Read Full Article