Back to homepage

Etiketë "Arta Bajrami"

Arta Bajrami “rikthehet”

Arta Bajrami “rikthehet”

Rikthehet Arta Bajrami, paralajmëron këngë të re. këngëtares së njohur kosovare, Arta Bajramit i ka vdekur nëna, ajo nuk u shfaq në mediat sociale. Paraqitja e sotme vjen pikërisht me një paralajmërim të këngës së re, pa dhënë detaje të

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...