Back to homepage

Etiketë "Arta Elezaj"

Arta Elezaj tregon disa pjesë linjore të trupit të saj ne rrjete sociale

Arta Elezaj tregon disa pjesë linjore të trupit të saj ne rrjete sociale

Arta Elezaj, e njohur fillimisht si aktore, tanimë edhe një nga personazhet më të komentuar në median rozë. Kacurrelja vazhdon të ndiqet në rrjetet sociale ku e merr vëmendjen. Ajo është mjaftë aktive derisa poston fotografi të ndryshme nga projektet

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...