Back to homepage

Etiketë "Artikujt ushqimor"

Ja tek cilët artikuj ushqimor vërehet rritja e çmimeve

Ja tek cilët artikuj ushqimor vërehet rritja e çmimeve

Sipas një analize të publikuar nga cenometar mk, në rrjetet e marketeve janë vërejtur rritje të çmimeve të produkteve bazë të ushqimit. Sipas analizës, çmimi i vajit për gatim është rritur për 20-25 denarë, sheqerit për 5-8 denarë, miellit për

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...