Back to homepage

Etiketë "Ashraf Ghani"

Thaçi: Kongresi i ASH, funeral i turpit i Ziadinit – PDSH-ja do të ringritet

Thaçi: Kongresi i ASH, funeral i turpit i Ziadinit – PDSH-ja do të ringritet

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi e ka quajtur funeral Kongresin e Aleancës për Shqiptarët (ASH) që është caktuar për ditën e diel. Në një intervistë për TVM2, ai ka thënë se “mashtrimet e drejtuesve të ASH-së do

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...