Back to homepage

Etiketë "Atlatico Madrid"

Atletico fiton derbin ndaj Realit

Atletico fiton derbin ndaj Realit

Atletico Madrid ka fituar ndaj Real Madridit me rezultat 1-0, në kuadër të javës së 35-të në La Liga. Golin e vetëm dhe të fitores për Atleticon e shënoi Yannick Carrascon, në minutën e 40-të. Në pjesën e dytë, Real

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...