Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Bajram Begaj"

Taravari takon Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Taravari takon Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Sot patëm një takim sa të vlefshëm po aq edhe vëllazëror me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, SH.T. Z. Bajram Begaj, me të cilin i konfirmuam marrëdhëniet miqësore ndërmjet dy shteteve tona dhe u zotuam për thellimin e tyre. I

Read Full Article
Tiranë: Sot, betimi i Presidentit të ri

Tiranë: Sot, betimi i Presidentit të ri

Bajram Begaj nga pasditja e të dielës do të marrë zyrtarisht detyrën e Presidentit të Republikës. Në orën 18:00, Begaj do të betohet përpara parlamentit ku u zgjodh në 4 Qershor vetëm me votat e shumicës socialiste dhe vetëm një

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare