Back to homepage

Etiketë "Ballistët"

“Do t’i nxjerrim pisllëqet”, Ballistët kundër kryetarit të Shkëndijës: Jep dorëheqjen!

“Do t’i nxjerrim pisllëqet”, Ballistët kundër kryetarit të Shkëndijës: Jep dorëheqjen!

Shkëndija po shijon një verë fantastike në Europë. Kuqezinjtë nga Tetova po garojnë në raundin e tretë të Conference League. Dueli i parë ndaj suedezëve të AIK-ut i luajtur në transfertë, përfundoi në barazim 1-1. Djemtë e Shaqirit zhvilluan një

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...